Oferta pracy

(Młodszy) Konsultant SAP FI

KBJ S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie aplikacji wyprodukowanych przez zespół Produkcji Oprogramowania (obecnie 4 w portfelu)

  • Wspieranie Klientów w obsłudze naszych aplikacji i standardu SAP

  • Udział w procesie produkcji aplikacji jako członek zespołu scrum-owego

  • Prowadzenie prezentacji sprzedażowych (działania pre-sales)

  • Prowadzenie warsztatów szkoleniowych

Nasze wymagania

  • Znajomość modułu SAP FI co najmniej na poziomie Usera/Key Usera

  • Inicjatywa, samodzielność, umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (praca dla klienta zagranicznego)

  • Otwartość, upartość, poczucie humoru oraz działanie wg zasady ’customer focus’

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • specjalista SAP

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Realny udział w budowaniu aplikacji SAP na szeroką skalę

  • Pracę w wyjątkowo zgranym i multidyscyplinarnym zespole

  • Autonomię i swobodę działania

  • Możliwość pracy zdalne maksymalnie w modelu 2/3 - 2 dni w tygodniu pracy w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie online z Managerem działu i HR

3

Oferta

KBJ S.A.

KBJ S.A. jako platynowy partner SAP prowadzi najciekawsze na polskim rynku projekty wdrożeniowe i utrzymaniowo-rozwojowe min. z zakresu wdrożeń S/4 HANA, Planowania Finansowego, Hurtowni Danych, Portali Korporacyjnych, Integracji, Kontrolingu, Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Zarządzania Relacjami z Klientem. Realizujemy projekty, w których wykorzystywane są najnowsze technologie: S/4 HANA, rozwiązania chmurowe, analityka biznesowa, zaawansowane technologie programistyczne: Fiori, ABAP, Java, UI5.

Dzięki naszym klientom, zarówno największym polskim firmom jak i międzynarodowym koncernom, jesteśmy w stanie podejmować coraz to ciekawsze i bardziej ambitne wyzwania i stale się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy