Oferta pracy

Młodszy Konsultant SAP MM/WM

All for One Poland

  • Gniezno

    Gniezno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

  • SAP ABAP

  • SAP HANA

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie opracowywanie koncepcji wdrożenia systemu u klientów zewnętrznych, udział w projektach wdrożeniowych, wsparcie użytkowników końcowych, prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu oraz udział w procesach przedsprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub ekonomiczne)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność i kreatywność

  • Terminowość, rzetelność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność logicznego myślenia

  • Prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Akademia Konsultanta SAP - kompleksowy program szkoleń i ćwiczeń praktycznych, zakończony egzaminem certyfikacyjnym SAP, który wprowadzi Ciebie w świat konsultingu (Dowiedz się więcej: https://www.all-for-one.pl/pl/kariera/akademia-konsultanta-sap/)

  • Możliwość udziału w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą

  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko wspierające rozwój osobisty

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

Więcej: www.all-for-one.pl/kariera

Przewiń do profilu firmy