Oferta pracy

Młodszy Konsultant SAP

Eurocash S.A.O firmie

  • Poznań (okolice), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Grupa Eurocash:

to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

MŁODSZY KONSULTANT SAP

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Udział we wdrożeniu oraz rozwoju systemu SAP WM/eWM.
  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia użytkowników.
  • Analiza i optymalizacja procesów logistycznych.
  • Zarządzanie projektami IT oraz dbałość o prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej.
  • Definiowanie zmian w systemach IT na podstawie zdefiniowanych wymagań biznesowych.
  • Współpraca z Biznesem oraz Dostawcami w celu zapewnienia terminowej realizacji zadań.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli
posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata.
  • Doświadczenie w przynajmniej jednym pełnym
    projekcie wdrożeniowym w obszarze SAP WM/eWM.
  • Praktyczną znajomość procesów logistycznych.
  • Praktyczną znajomość ABAP poparta dotychczasowymi wdrożeniami.
  • Znajomość modułu SAP MM/SD mile widziana.
  • Mile widziane doświadczenie w .Net, C#.
  • Doświadczenie w branży logistycznej lub FMCG będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2.
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz analitycznych.
  • Dążenie do rozwiązywania problemów poprzez analizę i eliminację przyczyn.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Co dla Ciebie mamy?

  • Stabilną pracę w Centrum Kompetencyjnym IT 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom
    w stabilnej firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz rozwoju własnych kompetencji.
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone
    certyfikatem Friendly Workplace.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.

Ogłoszenie archiwalne