Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Konsultant SAP S/4 HANA / PROGRAMISTA ABAP

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od blisko 100 lat jesteśmy jedną z wiodących, międzynarodowych firm w branży zamocowań.
    W związku z tym potrzebujemy rozbudowanych platform internetowych do komunikowania się
    z naszymi Partnerami na całym świecie.
    Zróżnicowane kanały dystrybucji naszych produktów wymagają nowoczesnych rozwiązań IT, dlatego posiadamy wewnątrz firmy wieloobszarowe kompetencje. Nasz dział IT to zgrany zespół działający w wielu zróżnicowanych obszarach.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki

    • rozwój i wsparcie serwisowe systemu SAP S/4 HANA aplikacji własnych klienta działających na platformie SAP opartych o SAP GUI i Fiori;
    • tworzenie programów użytkowych dla systemu SAP S/4 HANA w języku programowania ABAP;
    • pomoc starszym specjalistom SAP S/4 HANA w zakresie tworzenia nowych funkcjonalności w systemie;
    • tworzenie i modyfikacja wydruków w oparciu o technologie SMARTFORMS;
    • tworzenie nowych funkcjonalności oraz rozszerzeń w języku ABAP w systemie SAP S/4 HANA;
    • wsparcie w zakresie wdrożenia platformy raportowej Business Intelligence opartej o platformę SAP przy użyciu narzędzi tj: SAP BW on HANA, SAP Analytics Cloud, CDS, Calculation View, Hana Studio, SAP Analysis for Microsoft Office itp.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki (lub pokrewne), również studenci ostatnich lat ww. kierunków;
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego uczenia się i wyciągania wniosków;
    • znajomość dowolnego języka programowania;
    • dobra znajomość języka SQL;
    • doświadczenie w programowaniu systemów / aplikacji użytkowych;
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • dyspozycyjność, dokładność i zaangażowanie.

    Mile widziane:

    • znajomość języka podstaw programowania ABAP;
    • znajomość zagadnie związanych z hurtownią danych (nie koniecznie SAP BW );
    • znajomość systemu SAP B1;
    • doświadczenie w zakresie integracji / wdrażania systemów i tworzenia interfejsów;
    • orientacja w procesach księgowości lub w innym obszarze z związanym z ERP;
    • umiejętność testowania i doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych / funkcjonalnych;
    • umiejętność planowania prac i estymacji czasu pracy.

    Oferujemy

    • pracę w międzynarodowej organizacji, będącej światowym liderem w swojej dziedzinie;
    • rozwój w zakresie programowania aplikacji i zarządzania bazami danych w jednym z największych i najpopularniejszych na świecie systemów ERP, jakim jest SAP (SAP S/4 HANA oraz SAP B1);
    • unikalny, pełen wyzwań zakres realizowanych prac w obszarze biznesu i technologii;
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy (kilkunastoosobowy zespół IT, brak open space’a, bezpośredni kontakt z przełożonym, luźna i przyjazna atmosfera);
    • elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7:00 a 9:00, praca zdalna 2 dni w miesiącu);
    • niezbędne narzędzia pracy (służbowy laptop, dwa monitory, telefon komórkowy);
    • pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, parking, parking dla rowerów, pakiet świadczeń socjalnych).
    • Benefit system
    • Imprezy integracyjne
    • Międzynarodowe projekty
    • No dress-code
    • Nowoczesne
      technologie
    • Prywatna Opieka Medyczna
    • Drużyny sportowe
    • Parking (rower/auto)
    100 years of experience in fixing,
    fasteners and tools