Logo Pracuj.pl

Młodszy Konsultant SAP (WM / EWM)

Eurocash S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Eurocash S.A.

Taśmowa 7

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Mile widziane

  • .NET

  • C#

  • ABAP

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrożeniu oraz rozwoju systemu SAP WM/eWM.
  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia użytkowników.
  • Analiza i optymalizacja procesów logistycznych.
  • Zarządzanie projektami IT oraz dbałość o prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej.
  • Definiowanie zmian w systemach IT na podstawie zdefiniowanych wymagań biznesowych.
  • Współpraca z Biznesem oraz Dostawcami w celu zapewnienia terminowej realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata.
  • Doświadczenie w przynajmniej jednym pełnym projekcie wdrożeniowym w obszarze SAP WM/eWM.
  • Praktyczną znajomość procesów logistycznych.
  • Praktyczną znajomość ABAP poparta dotychczasowymi wdrożeniami.
  • Doświadczenie w branży logistycznej lub FMCG będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2.
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz analitycznych.
  • Dążenie do rozwiązywania problemów poprzez analizę i eliminację przyczyn.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

  • Znajomość modułu SAP MM/SD
  • Doświadczenie w .Net, C#.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w Centrum Kompetencyjnym IT 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta sportowa

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Młodszy Konsultant SAP (WM / EWM), Taśmowa 7, Warszawa