Oferta pracy

Młodszy konsultant Service Desk

IT.integro Sp. z o.o.

7 0008 600 brutto / mies.
  • Ząbkowicka 12, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Ząbkowicka 12

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników zewnętrznych systemu Microsoft Dynamics 365 BC

  • Identyfikowanie, klasyfikowanie i rozwiązywanie zgłoszeń od klienta przy użyciu systemu ticketowego Jira

  • Obsługa service desk w oparciu o standardy ITIL

  • Współpraca z zespołem projektowym

  • Wsparcie i rozwój wewnętrznej bazy wiedzy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze systemu klasy ERP lub pokrewnego

  • Umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim

  • Znajomość procesów księgowych lub sprzedażowo-zakupowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Pracę z klientami z całego świata

  • Wsparcie w rozwoju umiejętności technicznych oraz miękkich

  • Pracę w zgranym zespole, który chętnie podzieli się wiedzą

  • Kartę Multisport i opiekę medyczną Luxmed

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa wstępna

3

Test merytoryczny

4

Rozmowa techniczna

Jesteśmy pionierem i niekwestionowanym liderem wdrożeń systemu ERP - Microsoft Dynamics 365 BC w Polsce. Ponad 200-osobowy zespół IT.integro tworzą ludzie o przeróżnych kompetencjach z zakresu programowania, business intelligence, zarządzania projektami, sprzedaży, szkoleń i wielu innych. Pracujemy z firmami z całego świata, realizując projekty wdrożeniowe od San Francisco po Singapur. Codziennie łączymy naszą wiedzę i doświadczenie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy