Oferta pracy

Młodszy Konsultant Systemów Informatycznych - staż

PSI PolskaO firmie

  • Towarowa 37, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

PSI Polska

Towarowa 37

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie złożonych rozwiązań informatycznych oraz zespołu programistów i konsultantów w bieżących projektach wdrożeniowych, począwszy od analizy biznesowej po testowanie

  • wsparcie utrzymania systemów wdrożonych u klientów

  • tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub status studenta (preferowane kierunki: informatyka, informatyka i ekonometria)

  • dyspozycyjność do pracy w wymiarze minimum 1/2 etatu

  • wysokie umiejętności analityczne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • płatny staż trwający 3 miesiące, z realną możliwością przejścia na długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawe projekty realizowane dla dużych, zadowolonych klientów (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań)

  • możliwość tworzenia i rozwijania autorskich produktów PSI (dla przykładu - jesteśmy w pierwszej 10. najlepszych światowych systemów WMS)

  • pracę w zespole specjalistów z wieloletnim stażem, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • biuro w samym centrum Poznania – 3 minuty od dworca PKP, park koło biura

  • komfortowe biuro – kilkuosobowe pokoje, chillout-room, parkingi i prysznice dla rowerzystów

  • elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę bez sztucznej hierarchii

  • konferencje i szkolenia technologiczne

PSI Polska

Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 2000 osób, z czego 300 w Poznaniu. www.psi.pl

Przewiń do profilu firmy

Zespół PSI WMS tworzy autorskie oprogramowanie do zarządzania magazynami. Nasz system zapewnia efektywną, wydajną pracę największych polskich i zagranicznych centrów dystrybucyjnych. Chcesz mieć swój udział w tworzeniu i wdrażaniu jednego z 10. najlepszych światowych systemów WMS (TOP10 Warehouse Management System 2018 według Logistics Tech Outlook)? Dołącz do PSI Polska.