Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy konsultant w dziale Audytu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 03.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Niemczech z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 108 biur w 50 krajach. Od 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

    Jako firma doradcza uzyskujemy liczne wyróżnienia w konkursach branżowych. Zdobyliśmy m.in. pierwsze miejsce w rankingu firm audytorskich i księgowych „Book of List” (2016), tytuł „M&A Law Firm of the Year in Germany” (2014) oraz wyróżnienie „Prospołeczna firma audytorska” (2014) przyznane przez dziennik „Rzeczpospolita”.

    W Rödl & Partner zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym i wypoczynkiem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom nie tylko komfortowe warunki pracy, lecz również możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków

    • wykonywanie wybranych odcinków pracy z zakresu badań
      sprawozdań finansowych oraz
      innych usług na rzecz Klientów
    • kontakt z Klientami - także obcojęzycznymi
    • sporządzanie raportów z realizowanych projektów
    • współpraca z konsultantami oraz biegłymi rewidentami w terminowej
      realizacji zleceń

    Poszukiwane kompetencje

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne - preferowany
      kierunek: Finanse i Rachunkowość
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w księgowości lub w audycie
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie
      umożliwiającym udzieleniu Klientowi informacji zwrotnej
    • umiejętność dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
    • gotowość do poszerzania wiedzy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
    • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • dyspozycyjność (praca w siedzibie Klienta)

    Oferujemy

    • ciekawą pracę w zespole doświadczonych biegłych rewidentów, doradców podatkowych, księgowych, radców prawnych i adwokatów
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
    • miłą atmosferę pracy
    • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną oraz unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Roedl Outsourcing sp. z o.o., ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa dla celów rekrutacji na potrzeby spółek z grupy Rödl & Partner w Polsce. Podane dane mogą być przekazane dla realizacji wskazanych celów innym podmiotom z grupy Rödl & Partner w Polsce (Roedl Audit sp. z o.o., Roedl, Majchrowicz-Bączyk Kancelaria Prawna sp.k., Roedl Consulting sp. z o.o., IT Roedl Consulting sp. z o.o. sp.k.) . Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.