Młodszy konsultant w dziale Audytu z jęz. niemieckim lub francuskim

Spring Professional Poland

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Światowego lidera rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne.

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce pracy: Warszawa lub Wrocław - praca w systemie hybrydowym

  • Bieżące wsparcie pracy działu audytu

  • Wspieranie zespołów w przeprowadzaniu analiz i badań rynku

  • Przygotowywanie raportów

  • Pomoc przy prawidłowym dekretowaniu dokumentów do systemu

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe (min. licencjat)

  • Doświadczenie (0-1) w podstawowej rachunkowości (AP, AR) – mile widziane doświadczenie korporacyjne, staż, praktyki itp.

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (B1) oraz angielskiego (B2)

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia

  • Chęć dalszego rozwoju

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie – umowa o pracę

  • Praca na pełen etat

  • Możliwość rozwoju – przejrzysta ścieżka kariery zawodowej

  • Pracę w ambitnym, nastawionym na współpracę zespole

  • Pełne szkolenie i wdrożenie – opiekę mentora

  • Ciekawa lista benefitów

  • Możliwość dofinansowania do certyfikacji ACCA lub CIMA

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

A global recruitment leader, connecting management professionals with roles and opportunities across all industries.

Przewiń do profilu firmy