Młodszy Konsultant w Dziale Obsługi Klientów Międzynarodowych

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżący kontakt i obsługa Klientów oraz Partnerów DB Schenker (kontakt telefoniczny, mailowy w języku polskim oraz angielskim)
  • weryfikacja zleceń pod kątem obowiązujących procedur
  • monitorowanie zleceń i nieprawidłowości
  • współpraca z innymi jednostkami firmy w kraju i zagranicą
  • proponowanie rozwiązań Klientom oraz Partnerom DB Schenker
  • obsługa systemów informatycznych i pakietu Microsoft Office

Podział czasu pracy

50%

weryfikacja/akceptacja zleceń

30%

obsługa spraw bieżących

20%

spotkania/szkolenia

Nasze wymagania

  • dobro Klienta na pierwszym miejscu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, min. B1
  • zaangażowanie, umiejętność współpracy z zespołami, komunikatywność
  • dobra organizacja pracy, dotrzymywanie terminów i zobowiązań
  • umiejętność działania według procedur oraz proponowania rozwiązań
  • znajomość pakietu Microsoft Office

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • znajomość branży logistycznej

To oferujemy

  • miejsce pracy: praca zdalna / hybrydowa
  • kompleksowy program wdrożeniowy wprowadzający w zakres obowiązków
  • szkolenia wewnętrzne
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • możliwość udziału w projektach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania
  • udział w ciekawych projektach z zakresu obsługi Klientów i procesów
  • praca w organizacji, która jako część globalnej sieci logistycznej ma pozycję lidera i jest zorientowana na ciągłe doskonalenie procesów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Schenker Sp. z o.o.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Młodszy Konsultant w Dziale Obsługi Klientów Międzynarodowych, Łódź