Młodszy Konsultant w Dziale Obsługi Pacjenta

Centrum Terapii Dialog Feldman Nowak Spółka Komandytowa

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Praca na recepcji lub w Call Center w prywatnej przychodni psychiatryczno-psychologicznej,

  • Obsługa pacjentów i udzielanie informacji o usługach,

  • Odbieranie połączeń telefonicznych i obsługa mailowa,

  • Reagowanie na bieżące zapytania Specjalistów prowadzących konsultacje,

  • Obsługa systemu medycznego.

Nasze wymagania

  • Jesteś na 1 lub 2 roku studiów I stopnia lub na 1, 2 lub 3 roku jednolitych studiów magisterskich, najlepiej na kierunku psychologicznym lub medycznym,

  • Jesteś dyspozycyjna/y do pracy w wymiarze min. 50 godzin w miesiącu,

  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista,

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, rosnące wraz ze stażem pracy,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Możliwość elastycznego ustalania godzin pracy z miesiąca na miesiąc (od pn-pt między 7:30 a 22:00, sb-nd 8:00-20:00),

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • Bliska współpraca ze specjalistami (lekarzami i psychoterapeutami),

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • Możliwość korzystania z benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, zniżka pracownicza na nasze usługi).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Centrum Terapii DIALOG to grupa poradni psychiatryczno - psychologicznych. Działamy na rynku od 15 lat. Zapewniamy pacjentom z całej Polski pomoc online, telefonicznie oraz w 9 przychodniach w Warszawie przez 7 dni w tygodniu. Jako organizacja zrzeszamy ponad 350 pracowników: specjalistów psychiatrii, neurologii i psychoterapii oraz dynamicznie rozwijającą się grupę pracowników działów administracyjnych i biznesowych. Stale rozwijamy naszą działalność medyczną, terapeutyczną i edukacyjną. Otwieramy nowe przychodnie i prowadzimy szkolenia dla psychoterapeutów. Tworzymy nowe miejsca pracy dla entuzjastów, którzy podzielają naszą misję pomagania ludziom, nawet w najtrudniejszych sytuacjach ze zdrowiem psychicznym.

Więcej na temat Centrum Terapii DIALOG na stronie: psychiatrzy.warszawa.pl

Przewiń do profilu firmy