Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Konsultant w zespole wdrożeniowym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cloudity

    W Cloudity tworzymy miejsce, w którym zawsze chcieliśmy pracować – otwarte na kontakty międzynarodowe, skoncentrowane na innowacjach i odważne technologicznie, a jednocześnie o doskonałej atmosferze. Jesteśmy obecnie jedynym platynowym partnerem Salesforce w Polsce, prowadzimy projekty w technologii Salesforce uważanej za najbardziej innowacyjną technologię biznesową na świecie. Informatyzujemy organizacje w kilkunastu krajach Europy.

    Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Konsultanta w zespole wdrożeniowym/Salesforce.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: JBC-03-18

    Zakres obowiązków:

    • Udział w projektach wdrożeniowych od etapu analizy, poprzez wdrożenie, szkolenia i uruchomienie systemu u klienta
    • Analiza środowiska biznesowego oraz potrzeb klienta
    • Przygotowanie dokumentacji projektowej
    • Tworzenie oraz prowadzenie prezentacji
    • Prowadzenie szkoleń dla zespołu klienta
    • Współpraca z zespołem projektowym klienta
    • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami w Polsce i za granicą
    • Wspieranie działań sprzedażowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (ew. 4-5 rok studiów)
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Mile widziana znajomość j. niemieckiego
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Umiejętność tworzenia prezentacji oraz prezentowania
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
    • Wysoka kultura osobista
    • Samodzielność, staranność i terminowość w pracy
    • Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy projektowej

    Oferujemy:

    • Ekscytującą pracę w koleżeńskiej atmosferze
    • Udział w tworzeniu innowacji, które mają realny wpływ na biznes
    • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach w Polsce i za granicą
    • Zdobycie wiedzy i doświadczenia w pracy projektowej przy wsparciu doświadczonego zespołu
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów
    • Możliwość dalszego rozwoju
    • Unikalną możliwość poznania produktów Salesforce oraz Certyfikację Salesforce
    • Pakiet medyczny oraz dofinansowanie do Karty Multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Cloudity oraz o tym, kogo obecnie poszukujemy, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: http://www.cloudity.pl Do CV załącz kilka słów o tym, jak wygląda Twoja wymarzona praca.

    Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”