Młodszy Konsultant w Zespole Wsparcia Klientów Korporacyjnych

Bank Millennium S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne  spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Krakowie w Departamencie Bankowości Elektronicznej na stanowisku:
Młodszy Konsultant
w Zespole Wsparcia Klientów Korporacyjnych

nr ref.: pracuj/DBE/ZWK

Obowiązki:

  • Bezpośrednia pomoc klientom korporacyjnym w zakresie korzystania z bankowości elektroniczne
  • Helpdesk dla klientów korporacyjnych korzystających z bankowości elektronicznej
  • Wsparcie telefoniczne klientów korporacyjnych oraz wizyty szkoleniowe w siedzibach klientów z zakresu usług bankowości elektronicznej i produktów powiązanych

Wymagania:

  • Komunikatywność
  • Elastyczność
  • Prywatny samochód, który można użyć do celów służbowych
  • Dobra znajomość środowiska MS Windows i pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy w placówce bankowej lub na help desk’u będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub ekonomiczne)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy