Młodszy Konsultant Wdrożeniowy - Junior Client Onboarding Specialist

EMPLO sp. z o.o.

  • Dzielna 60, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Dzielna 60

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie procesów wdrażania systemu dla klientów

  • Przeprowadzanie instruktaży/szkoleń dla klientów z zakresu obsługiwanych funkcjonalności

  • Doradztwo w zakresie przenoszenia procesów do systemu

  • Analiza potrzeb klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań

  • Opieka nad procesem wdrożenia

  • Współpraca i kontakt z deweloperami, projektantami i klientami w zakresie optymalizacji systemu

  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne dla klientów

  • Dbanie o dobre relacje z klientem

  • Opcjonalnie: testy aplikacji webowych i mobilnych

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień informatycznych oraz dobra orientacja w aplikacjach biznesowych

  • Inicjatywy, sumienności i dokładności

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • Nastawienia na wysoką jakość rozwiązań

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Kreatywności, samodzielności i efektywnego zarządzania swoim czasem

  • Chęci nieustannego rozwoju i podejmowania wyzwań

To oferujemy

  • Ciekawe projekty dzięki, którym poznasz technologię i rozwiniesz swoje umiejętności

  • Elastyczne warunki współpracy

  • Duży wpływ na sposób pracy i realizacji zadań

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia

  • Budżet rozwojowy na konferencje i szkolenia

  • Opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Nowoczesne biuro i parking rowerowy

  • Wieczory planszówkowe, wyjścia i wyjazdy firmowe

O nas

Jeśli interesuje Cię udział w projektach informatycznych, współpraca z klientami i wspieranie rozwoju nowych rozwiązań internetowych oraz praca z ludźmi przy dużych projektach, to w EMPLO.com jest miejsce właśnie dla Ciebie.

W EMPLO.com wierzymy, że ludzie i zespół są najważniejsi, a każda aplikacja jest wyjątkowa. Dlatego poza wymaganiami i wiedzą, cenimy i dbamy o dobrą atmosferę. Jeśli tworzenie aplikacji oraz kontakt z ludźmi idą u Ciebie w parze to dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami EMPLO, które wspiera firmy w całej Polsce i na świecie.