Młodszy Konsultant Zespołu Doradztwa Biznesowego

ARUP POLSKA sp. z o.o.

Inflancka 4

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów z zakresu doradztwa biznesowego.

  • Pomoc przy przygotowywaniu analiz ilościowych – arkuszy kalkulacyjnych i modeli finansowo-ekonomicznych, prognoz finansowych, analiz benchmarkingowych, wizualizacji danych.

  • Opracowywanie analiz rynkowych, raportów i rekomendacji w zakresie realizowanych projektów.

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej dla projektów polskich i międzynarodowych.

  • Aktywny udział w spotkaniach wewnętrznych (zespołu Advisory) oraz zewnętrznych (z klientami).

  • Stopniowa budowa wiedzy i kompetencji konsultingowych i branżowych.

Nasze wymagania

  • Absolwenci studiów z zakresu ekonomii lub finansów oraz studenci ostatnich lat, zainteresowani rozwojem zawodowym w zakresie doradztwa biznesowego.

  • Umiejętności analityczne polegające na pozyskiwaniu, przetwarzaniu i analizie danych przy pomocy arkusza kalkulacyjnego (minimum średniozaawansowany poziom obsługi).

  • Bardzo dobra znajomosć pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint i Word).

  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, nastawieniem na szukanie rozwiązań i ich samodzielne proponowanie.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze.

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i wymiany wiedzy, doświadczeń w międzynarodowym środowisku.

  • Pracę w ramach polskich i międzynarodowych projektów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia na kursach i szkoleniach specjalistycznych

  • w ramach organizacji (również w wymiarze międzynarodowym) oraz zdobywania doświadczenia

  • w organizowaniu pracy multidyscyplinarnych zespołów projektowych. Nieograniczony dostęp do platform wymiany informacji.

  • „Arup University” w ramach którego udostępniamy pracownikom tysiące szkoleń.

  • Jako organizacja wspieramy rozwój naszych pracowników oferując także programy takie jak: "Invest in Arup", w których pracownicy mogą otrzymać wewnętrznie finansowanie na rozwój innowacyjnych technologii bądź usług.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (premie typu „profit share”, opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, program MyBenefit-Kafeteria).

  • Lekcje języka angielskiego.

  • Dynamiczny zespół.

  • Dużo wyzwań, które nas napędzają do działania.

  • Duży wpływ na działanie organizacji.

  • Ciekawe projekty, które nie zawsze są oczywiste.

  • Praca nie tylko w Polsce. Kontrakty zagraniczne w ciekawych lokalizacjach.

  • Ogromne spektrum działań w ramach realizowanych projektów.

  • Słuchamy naszych pracowników i staramy się, aby projekty, o które się ubiegamy były inspirujące i rozwojowe dla całego zespołu :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy globalną firmą łączącą profil inżynieryjny i doradczy. Prowadzimy 89 biur w 33 krajach na 5 kontynentach. Zatrudniamy ok. 16 000 osób: doradców, planistów, projektantów i inżynierów.

Nasze projekty są niebanalne. Nie boimy się wyzwań. Pracujemy zgodnie z misją

We shape a better world.

Jesteśmy autorami prestiżowych projektów o międzynarodowej renomie, takich jak budynek Opery w Sydney, High Speed 1 w Londynie, czy Centrum Olimpijskie w Pekinie. Zapraszamy do zapoznania się z innymi osiągnięciami Pracowników Arup na www.arup.com

Zespół Business & Investor Advisory w Arup zajmuje się doradztwem w branży infrastrukturalnej, budynkowej, transportowej, gospodarki wodnej i innych. Realizujemy projekty w zakresie analiz ekonomiczno-finansowych, analiz rentowności przedsięwzięć, modeli kosztowych, studiów wykonalności, analiz benchmarkingowych, analiz wielokryterialnych czy oceny efektywności realizacji przedsięwzięć m.in. w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Nasze projekty mają charakter interdyscyplinarny – łączą wiedzę, kompetencje i pasje specjalistów z dziedzin finansów i ekonomii oraz inżynierów, co stanowi o unikalności usług Arup na rynku globalnym.

Przewiń do profilu firmy