Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Kontroler Badań Nieniszczących RTG / FPI

Consolidated Precision Products Poland sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 8 miesięcy temu
  • Specjalista

Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. jest częścią do Consolidated Precision Products Corp., globalnej sieci zakładów produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Europie specjalizujących się w produkcji części oraz podzespołów dla przemysłu lotniczego. Posiadamy w Rzeszowie dwie wysoko wyspecjalizowane odlewnie precyzyjne, które produkują części dla największych światowych producentów silników lotniczych. Naszą siłą są wysokie standardy jakości, wiedza i doświadczenie. CPP Poland jest członkiem Doliny Lotniczej.

W związku z rozwojem naszej działalności, do Odlewni Precyzyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania osoby na tym stanowisku:

RTG

  • Przygotowywanie części do badań RTG w metodzie filmowej i bez filmowej z wymaganiami technologicznymi
  • Wykonywanie kontroli odlewów pod kątem rodzaju i orientacji wad na zdjęciach filmowych i cyfrowych
  • Wykonywanie Analizy chemicznej spektrometrem XRF weryfikacja wyników pod kątem zgodności stopu

FPI

  • Przygotowywanie części do badań procesu FPI z wymaganiami technologicznymi
  • Wykonywanie kontroli odlewów pod kątem rodzaju i orientacji wad pod światłem UV

Wspólne:

  • Sprawdzanie sprawności systemu zgodnie z obowiązującymi kartami kontroli
  • Okresowe przedkładanie do legalizacji przyrządów, sprawdzianów, mierników,
  • Zgłaszanie powstałych nieprawidłowości w procesie do nadzorującego Poziomu III

Jeśli:

  • Chętnie współpracujesz z ludźmi, których łączy otwartość, ambicja i dążenie do osiągania założonych sobie celów, a przy tym lubisz dynamiczną atmosferę i nowe wyzwania,
  • Chcesz zdobywać unikatowe doświadczenie w firmie z branży lotniczej, uczestnicząc w ciekawych projektach
  • Masz wykształcenie techniczne min. średnie
  • Potrafisz czytać technologię i rysunek technicznyco najmniej w stopniu podstawowym
  • Umiesz posługiwać się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, miernikami światła)
  • Umiesz obsługiwać komputer i znasz program MS Office (Word / Excel)
  • Masz analityczny umysł, dobrze organizujesz pracę i masz łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Bierzesz odpowiedzialność za realizowane przez siebie zadania
  • Jesteś osobą dokładną, dbającą o najwyższą jakość realizowanych przez siebie zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
  • Komfortowe warunki pracy oraz wysokie standardy bezpieczeństwa pracy
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranych zespołach
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Wczasy pod gruszą
  • Bonus świąteczny
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Dofinansowanie do imprez kulturalno-rozrywkowych/bilety do kina
  • Dni owocowe

Ogłoszenie archiwalne