Oferta pracy
07/10/2021
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Agraimpex Sp. z o.o. z siedzibą w: Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kontroler Biznesowy / Junior Data Analyst

Agraimpex Sp. z o.o.

3 5007 000 brutto / mies.
  • Dewajtis 3, Bielany, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Dewajtis 3

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących kluczowych obszarów firmy

  • współpraca z innymi działami w celu optymalizacji przepływu informacji

  • wsparcie zarządu i rady nadzorczej poprzez dostarczanie prawidłowych danych

  • koordynację realizowanych projektów i docelowo: nadzór nad częścią z nich

  • współpracę z zarządami spółek w grupie kapitałowej

Podział czasu pracy
70%

praca analityczna

5%

szkolenia / zdobywanie nowych umiejętności

15%

zarządzanie projektami

10%

praca koncepcyjna

Nasze wymagania

  • studia z zakresu zarządzania, rachunkowości i finansów, ekonomii lub pokrewnych

  • samodzielność i zorganizowanie, sumienne podchodzenie do obowiązków i terminów

  • umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami o zróżnicowanym charakterze

  • umiejętność współpracy z innymi

  • znajomość pakiet Ms Office, szczególnie Excela i Outlook’a

  • sprawne posługiwanie się programem MsExcel w zakresie: analizy danych, tabel przestawnych, funkcji bazodanowych

  • posługiwanie biegłe językiem polskim i dodatkowo angielskim lub niemieckim

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • otwartość na nowe wyzwania

  • chęć udziału w szkoleniach i nowych projektach

  • praca polecana dla absolwentów

  • mile widziane osoby chcące rozwijać się i uzupełnić swoje doświadczenie

  • możliwość dalszego rozwoju w Grupie Kapitałowej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • wdrożenie i szkolenia: zarówno wewnętrzne dotyczące specyfiki prowadzonej działalności jak i możliwość nabycia nowych umiejętności

  • przyjazne środowisko pracy

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach rozwojowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy

  • wsparcie w przypadku relokacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

Agraimpex Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie to firma z branży spożywczej, Grupa Kapitałowa, w skład której wchodzą zakłady produkcyjne i biuro handlowe. Zatrudniamy prawie 300 osób w całej Polsce, w biurze w Warszawie 50 osób.

Przewiń do profilu firmy

Analizujemy wszystkie aplikacje i skontaktujemy się z każdym chętnym.