Logo Pracuj.pl

Młodszy Kontroler Biznesowy

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

Postępu 6

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w procesie zamykania miesięcy,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • analizowanie rentowności według produktów, regionów i klientów,
  • bieżąca współpraca z operacjami - rola Business Partnera.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość Excel,
  • odpowiedzialność, rzetelność, proaktywność, samodzielność, inicjatywa i szukanie nowych rozwiązań,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność odnalezienia się w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,
  • znajomość narzędzi BI QlikSense oraz doświadczenie w pracy z systemem ERP Oracle Cloud będą dużym atutem,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szybki rozwój w obszarze systemów, w tym nowych narzędzi koncernowych,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • udział w szkoleniach rozwijających kompetencje miękkie i twarde,
  • bardzo dobrą atmosferę w zespole,
  • zdecydowany brak nudy,
  • benefity: pakiet medyczny, karnet sportowy i ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie na życie,
  • bezpłatna siłownia na terenie biura.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Kontroler Biznesowy

Młodszy Kontroler Biznesowy, Postępu 6, Mokotów, Warszawa