Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kontroler ds. jakości

AETHER BIOMEDICAL sp. z o.o.

umowa zlecenie
7 20011 600 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 20011 600 netto (+ VAT) / mies.
  • Mostowa 11, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Mostowa 11

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zatwierdzanie przychodzących materiałów zgodnie ze specyfikacją; przeprowadzanie testów wizualnych i pomiarowych;

  • odrzucanie i zwrot materiałów niedopuszczalnych;

  • generowanie codziennych raportów z inspekcji dla działań związanych ze zwolnieniem partii;

  • zapewnienie zgodności ze specyfikacjami, rysunkami i normami;

  • działanie jako główne źródło zapewnienia jakości i monitorowanie procesów kontroli jakości oraz raportowanie i działania korygujące;

  • zapewnienie, że praca jest zgodna z instrukcjami pracy;

  • inicjowanie działań mających na celu zapobieganie,

  • zatrzymanie lub korygowanie wszelkich niedociągnięć w kontroli jakości, wadliwej pracy;

  • ścisła współpraca z obszarem produkcyjnym w celu rozwiązania problemów podczas wytwarzania;

  • prowadzenie ewidencji zapisów;

  • kontakt z zewnętrznymi dostawcami i inne związane z działaniami kontroli jakości.

Nasze wymagania

  • licencjat (wykształcenie: inżynieria/nauki przyrodnicze/medyczne);

  • profesjonalna komunikacja pisemna i ustna w języku angielskim;

  • znajomość obsługi komputera;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • umiejętności dokumentacyjne;

  • uprawnienia do blokowania/zwalniania na podstawie kontroli jakości.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole;

  • Wpływ na kształtowanie kultury pracy;

  • Przyjazne środowisko pracy;

  • Elastyczne godziny pracy (z możliwością pracy zdalnej);

  • Świetna lokalizacja biura w sercu Poznania;

  • Możliwość rozwoju i osiągania założonych celów;

  • Szansa do czynienia świata lepszym :);

  • Karta MultiSport;

  • Prywatna opieka medyczna Medicover;

O nas

Aether Biomedical jest firmą zajmującą się wytwarzaniem robotycznych urządzeń medycznych (takich jak protezy górnych kończyn) oraz przetwarzaniem sygnałów biomedycznych.

Jesteśmy zespołem 20+ osób, który ma plan całkowicie odmienić to jak obecnie wygląda rynek protez bionicznych. Nasz zespół oraz zainteresowanie rynku naszym produktem rośnie jednak bardzo dynamicznie, dlatego w chwili obecnej poszukujemy nowych Pracowników - członków naszego zespołu, którzy pomogą nam w dostarczaniu produktu na rynek i w serwisowaniu dłoni już na rynku się znajdujących.