Oferta pracy

Młodszy kontroler ds. płynności finansowej

VEOLIA ENERGIA POLSKAO firmie

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

VEOLIA ENERGIA POLSKA

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w działaniach mających na celu poprawę przepływów pieniężnych w Grupie, a w szczególności poprawę kapitału obrotowego;

  • Przygotowanie prezentacji oraz analiz przepływów pieniężnych, poziomu zadłużenia Grupy dla Zarządu i akcjonariuszy;

  • Monitorowanie instrumentów finansowych oraz prowadzenie ich rejestru, weryfikowanie terminowości realizacji instrumentów finansowych;

  • Monitorowanie poziomu zadłużenia w Grupie, kosztów finansowych oraz aktywów, zobowiązań wynikających z umów;

  • Uczestnictwo w procesie planowania finansowania na potrzeby budżetów, prognoz zamknięcia roku oraz planów długoterminowych;

  • Udział w projektach dotyczących pozyskania finansowania;

  • Współpraca z Centrum Usług Wspólnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomia/finanse/rachunkowość;

  • Co najmniej roczne doświadczenie w dziedzinie finansów;

  • Znajomość zasad rachunkowości;

  • Umiejętność sporządzania przepływów pieniężnych, w tym skonsolidowanych;

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w zakresie merytorycznym;

  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i sumienność;

  • Zdolności interpersonalne i otwartość na współpracę.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne