Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kontroler Finansowy

HOTEL CO 51 POLAND SP. Z O. O.O firmie

HOTEL CO 51 POLAND SP. Z O. O.

Jerzego Waszyngtona 19

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby dokładnej i rzetelnej, dobrze zorganizowanego specjalisty z umiejętnościami analitycznymi na stanowisko:

Młodszy Kontroler Finansowy dla hoteli grupy w Belgii

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: finanse, rachunkowość)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomości MS Office, biegła znajomość MS Excel

  • inicjatywa w działaniu

  • samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w branży hotelarskiej

  • znajomość języka francuskiego

  • znajomość programu InfoSun System

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania i posiadanego doświadczenia

  • samodzielne stanowisko

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i otwartym zespole profesjonalistów

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • posiłki w miejscu pracy

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to nowoczesny i wyjątkowy hotel, położony w najlepszej z możliwych lokalizacji w samym sercu Gdyni, tuż przy promenadzie Nabrzeża Prezydenta. Naszym gościom gwarantujemy fantastyczny widok na Zatokę Gdańską w 200 komfortowo urządzonych pokojach, a także bar, restaurację i salę Fitness. Centrum konferencyjne o powierzchni 1100 m2 z imponującym tarasem daje ogromne możliwości na organizacje wszelkiego rodzaju uroczystości branży MICE. Courtyard należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek sieci Marriott International - wieloletnia tradycja i komfort gości to główne wartości tego prestiżowego brandu.

Hotel zarządzany jest przez Spółkę Hotel Co 51, powstałą w 2020 roku. Firma jest częścią Grupy Vastint, międzynarodowej organizacji działającej na europejskim rynku nieruchomości od 30 lat. Aktualnie Hotel Co 51 jest najemcą i operatorem ponad 20 hoteli w cskibałej Europie. Wszystkie te hotele są częścią portfela inwestycyjnego Vastint. Główne biuro firmy znajduje się w Amsterdamie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.courtyardgdynia.com.pl

Przewiń do profilu firmy