Młodszy kontroler finansowy

  • Trzemeszno, Gniezno, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 16.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 15.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cembrit Production S.A.

    producent płyty falistej i akcesoriów dachowych z włókno-cementu szuka kandydatów do pracy na stanowisku

    Miejsce pracy: Gniezno (okolice), Trzemeszno

    Zakres obowiązków:

    • aktualizacja raportów miesięcznych,
    • tworzenie analiz dla sprzedaży, śledzenie kosztów,
    • gromadzenie danych oraz rozwiązywanie problemów odnośnie szczegółowych danych w obszarach sprzedaży i COGS,
    • testowanie/weryfikacja nowych narzędzi (systemów, modeli itp),
    • kontroling finansowy poszczególnych spółek w ramach grupy.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • co najmniej 1-2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub handlowej,
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – w mowie i piśmie,
    • dobrej znajomości MS Office (zwłaszcza Excel),
    • doświadczenie w pracy z AX będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętności i chęci uczenia się,
    • dbałości o jakość tworzonych materiałów,
    • chęci zrozumienia i podejmowania wyzwań,
    • umiejętność patrzenia perspektywicznego przy pracy z dużą ilością danych,
    • dokładność i przywiązanie wagi do szczegółów przy pracy z dużą ilością danych.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku produkcyjnym i rozwoju umiejętności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk aplikowania.

    Oświadczam, że klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CEMBRIT PRODUCTION SA z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, dobrowolnie udostępniam podane wyżej dane osobowe oraz dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnie prowadzonego procesu rekrutacyjnego na stanowisko podane w ogłoszeniu oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w przypadku braku zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, proszę skreślić/usunąć) do pracy w CEMBRIT PRODUCTION SA zgodnie z przepisami prawa.

    Oświadczam, że jestem świadomy/a, iż podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne dla możliwości brania udziału w procesie rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych udostępnianych przeze mnie w procesie rekrutacji jest CEMBRIT PRODUCTION SA z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, a dane te będą przetwarzane w celu aktualnie prowadzonych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w przypadku braku zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, proszę skreślić/usunąć) do pracy w CEMBRIT PRODUCTION SA

    Zostałem/am ponadto poinformowany/a, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania a także, że podanie przeze mnie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, a zgoda na ich przetwarzanie może być w każdym momencie cofnięta poprzez wysłanie takiego oświadczenia na adres [email protected]

    Zostałem/am również poinformowany/a, że w przypadku stanowisk łączących funkcje lokalne i grupowe przekazane przeze mnie dane mogą być udostępnione innym Spółkom z Grupy Cembrit, ale nie będą przesyłane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

    Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia),  będą przetwarzane przez Cembrit Production SA z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) będą przetwarzane w Cembrit Production SA na podstawie dobrowolnej zgody, którą Pan/Pani wyraził/a wysyłając  zgłoszenie rekrutacyjne, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym będą mogły być również przetwarzane w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczyć będą prowadzonej przez Cembrit Production SA rekrutacji. W tym celu Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraził/a Pan/Pani zgodę) do innego administratora danych. Informujemy również, że ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie przez Panią/Pana zgody pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu wpływu aplikacji, a gdy Pan/Pani wyraził/a zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu wpływu aplikacji. Ponadto Pani/Pana dane osobowe mogą być przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 3 lata od zakończenia rekrutacji na ww stanowisko.

    W przypadku rekrutacji na stanowisko grupowe Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane również innym spółkom z Grupy Cembrit, jednakże dane te nie zostaną przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań może się Pani/Pan skontaktować z Cembrit Production SA pod adresem e-mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.