Ta oferta pracy jest nieaktualna od 615 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kontroler Finansowy

  • Inowrocław, Strzelno, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 02.09.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oerlemans Foods Siemiatycze Sp. z o.o.

    Firma Oerlemans Foods Polska Sp. z o.o. w Strzelnie jest jednym z wiodących producentów świeżo mrożonych owoców i warzyw. Naszą pasją jest czerpanie tego, co najlepsze z natury. Od lat współpracujemy z polskimi rolnikami, uczestniczymy w uprawie warzyw i owoców, dbając w ten sposób o wysoką jakość naszych produktów.

    Miejsce pracy: Inowrocław (okolice), Strzelno
    Region: kujawsko-pomorskie
    Opis stanowiska:
    • Odpowiedzialność za proces budżetowania w podległym zakładzie produkcyjnym,
    • Analiza danych finansowych,
    • Przygotowywanie kalkulacji kosztów wytworzenia wyrobów gotowych,
    • Kontrola poprawności ewidencji kosztów, kontrola poprawności ksiegowań,
    • Współpraca z działem księgowym przy zamknięciu miesiąca,
    • Wyliczanie rezerw,
    • Opracowywanie miesięcznych zestawień i raportów na potrzeby Zarządu i Właściciela,
    • Sporzadzanie analiz ad hoc dotyczących obszaru funkcjonowania firmy,
    • Rozwój narzedzi controllingowych w podległych obszarach, proponowanie i wdrożenie nowych rozwiązań
    Wymagania:
    • Wykształcenie ekonomiczne, matematyczne, informatyczne,
    • Minimum 2-3 - letnie doswiadczenie na podobnym stanowisku,
    • Znajomość zasad funkcjonowania firmy produkcyjnej,
    • Doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej (sporządzanie sprawozdań finansowych, budżetu, kontrola kosztów, umiejętności oceny, analizy odchyleń),
    • Wysokie zdolnosci analityczne,
    • Nastawienie na zmiany i szukanie rozwiązań,
    • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela warunkiem koniecznym,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie warunkiem koniecznym
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę w międzynarodowym srodowisku,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy,że skontaktujemy sie tylko z wybranymi osobami. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję."

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia na następujący klikając w przycik "Aplikuj".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)."