Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kontroler Finansowy

Nagel Polska Sp. z o.o.O firmie

Nagel Polska Sp. z o.o.

Wiśniowa 19

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie okresowych raportów i analiz finansowych wspierających proces decyzyjny Zarządu;

  • rozwój narzędzi i procesów kontrolingowych;

  • uczestnictwo w procesie budżetowania/prognozowania oraz monitorowanie wykonania z analizą odchyleń;

  • inne powierzone zadania w zakresie posiadanych kompetencji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse / rachunkowość);

  • doświadczenie w dziale finansowo-księgowym;

  • bardzo dobra znajomość MS Excel, znajomość MS Access będzie dodatkowym atutem;

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (kontakt telefoniczny lub mailowy z Centralą w Niemczech).

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z programem SAP.

To oferujemy

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w rozwojowej branży logistycznej;

  • intensywne szkolenie wprowadzające;

  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach rozwojowych w ramach Akademii Nagel Polska);

  • prywatną opiekę medyczną wspierającą pracowników i ich rodziny;

  • karty sportowe;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • świetną atmosferę pracy w młodym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy