Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kontroler Finansowy - kontroling komercyjny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.
    Czy wiesz, że:
    • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce, należymy do Grupy Heineken i jesteśmy notowani na Giełdzie.
    • W 2015 roku sprzedaliśmy 11,6 mln hektolitrów piwa a zysk z działalności operacyjnej Grupy Żywiec wyniósł 284 mln zł.
    • Jesteśmy producentem takich marek jak: Żywiec, Heinkenen, Desperados, Paulaner, Warka, Tatra, EB oraz sponsorem takich imprez jak: Męskie Granie, Opener, Hel Spot
    • Dział Kontrolingu analizuje i rekomenduje najbardziej efektywne rozwiązania dla klientów, których efekty widzimy w punktach sprzedaży
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Kontrola finansowa kanału tradycyjnego
    • Udział w opracowywaniu cyklicznych raportów i analiz finansowych
    • Kontrola wyników finansowych/kosztów zgodnie z przyjętymi planami i budżetami
    • Czynny udział w procesie zamykania miesiąca
    • Uczestnictwo w projektach mających na celu usprawnienie procesów finansowych
    • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, estymacji kwartalnych i miesięcznych
    • Wsparcie działu sprzedaży w podejmowaniu decyzji biznesowych

    Czego poszukujemy:

    • Wykształcenia wyższego (preferowana ekonomia, finanse lub pokrewne)
    • doświadczenia w branży FMCG na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem
    • Biegłej znajomości Excela
    • Znajomości SAP ERP, SAP CRM oraz SAP BW -będzie dodatkowym atutem
    • Podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym (min. B2)
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Benefity pozapłacowe
    • Duże możliwości rozwoju zawodowego
    • Szansa do zdobycia nowego doświadczenia zawodowego i miła atmosfera
    Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?