Młodszy Kontroler Finansowy

MakoLab SAO firmie

  • Ogrodowa 8, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 19 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

MakoLab SA

Ogrodowa 8

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Współdziałanie z Kontrolerem finansowym w zakresie planowania, monitorowania i optymalizacji sytuacji finansowej MakoLab S.A.

  • Utrzymywanie procesów planowania finansowego (budżetowanie) i sprawozdawczości zarządczej w Spółce. Podejmowanie działań prowadzących do ulepszenia tych procesów.

  • Zapewnienie kompletności dokumentacji oraz rozliczanie transakcji handlowych obszaru biznesowego Data Center.

  • Przygotowywanie rocznego budżetu oraz forecastów sprzedaży i kosztów Spółki.

  • Rozliczanie finansowe budżetu oraz projektów sprzedażowych Spółki, analiza ich rentowności oraz raportowanie wyników.

  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Zarządu, szefów obszarów biznesowych oraz kierowników zespołów.

  • Kontrola kompletności raportowania czasu pracy zespołów projektowych.

  • Dekretowanie i autoryzacja dokumentów zakupu.

  • Kontrola prawidłowości księgowej ewidencji kosztów.

  • Prowadzenie działań w zakresie aktualizacji umów sprzedaży z klientami obszaru biznesowego Data Center oraz utrzymania terminowej realizacji fakturowania.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych w obszarze biznesowym Data Center.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z dziedziny ekonomii, finansów lub rachunkowości,

  • Znajomość zasad rachunkowości bilansowej i zarządczej,

  • Dobra znajomość Excel,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji,

  • Systematyczność, dokładność.

To oferujemy

Zatrudniamy niemal 300 specjalistów, którzy są dla nas ważni nie tylko jako motor napędowy projektów. Dlatego m.in. bardzo mocno dbamy, aby utrzymali równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym – chcemy, żeby pracę wykonywali tylko w pracy. Twoje rzeczowe benefity to gotówka na konto na sport, teatr, wakacje czy święta – żebyś mógł je wykorzystać z bliskimi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Godzinna rozmowa techniczna z przyszłym szefem i HR-em

3

Złożenie oferty

MakoLab SA

MakoLab to Digital Project House, w którym celujemy w realizację projektów od momentu opracowania koncepcji, poprzez development, optymalizację aż do cyfrowych kampanii marketingowych.

Rozwijamy rozwiązania z zakresu connected vehicle dla branży motoryzacyjnej czy lotniczej, jesteśmy twórcami i integratorami innowacyjnych platform webowych i aplikacji mobilnych oraz dbamy o CX dużych, międzynarodowych organizacji.

Od lat współpracujemy z takimi markami jak Renault, Toyota czy Lexus, jak też z firmami z obszaru finansów czy consumer goods. Nasze oprogramowanie funkcjonuje w ponad 80 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje