Oferta pracy

Młodszy Kontroler Finansowy

HTD Polska Sp. z o.o.

umowa o pracę
4 5005 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 4006 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przejęcie obowiązków w procesie fakturowania klientów, w tym zagranicznych (angielskojęzycznych);

  • Nadzór nad obiegiem i poprawnością dokumentów księgowych;

  • Przygotowywanie analiz i omawianie wyników finansowych;

  • Wsparcie partnerów biznesowych w lepszym rozumieniu strony finansowej projektów;

  • Przygotowywanie raportów, analiz i materiałów informacyjnych na potrzeby komunikacji wewnętrznej;

  • Archiwizację dokumentów;

  • Wsparcie w projektowaniu i wdrażaniu procesów finansowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru finansów);

  • Płynna znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie arkuszy Excel;

  • Podstawowa wiedza z dziedziny rachunkowości (w tym zarządczej) i finansów;

  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy w zakresie finansów oraz organizacji procesów finansowych;

  • Umiejętność analizy na wysokim poziomie;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, duża samodzielność w działaniu, zaangażowanie;

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań;

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, pasja i pozytywne nastawienie! :)

To oferujemy

  • Elastyczny wymiar i godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • Education budget;

  • Sprzęt do pracy oraz niezbędne akcesoria do pracy zdalnej;

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, Karta Multisport / karta Cinema City Unlimited;

  • Pracę w środowisku “niekorporacyjnym”;

  • Czas na własny rozwój;

  • Współpracę w ramach:

  • umowy o pracę: 4500 - 5500 PLN brutto

  • umowy B2B: 5400 - 6500 PLN netto

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

We are HTD Health – a fast-growing development shop on a mission to build software that will solve meaningful problems in healthcare. We help ideate, design, build, grow and scale with digital health startups, clinics large and small, medical device consulting firms and other non-healthcare entrepreneurs.

Przewiń do profilu firmy