Oferta pracy

Młodszy Kontroler Finansowy

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Rokicińska 142Y

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby informacji zarządczej

  • uczestnictwo w budżetowaniu i procesach prowadzących do realizacji założonych celów

  • ocenę efektywności projektów oszczędnościowych i inwestycyjnych

  • udział w procesach: analizy, optymalizacji i kontroli przychodów i kosztów

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse, rachunkowość,ekonomia)

  • bardzo dobra znajomość programu Excel

  • doskonała organizacja pracy, komunikatywność i dokładność

  • zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy pod presją czasu

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • prywatna opieka medyczna

  • Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK)

  • fundusz socjalny

  • ubezpieczenie grupowe

  • profesjonalne wdrożenie do pracy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone