Oferta pracy

Młodszy Kontroler Finansowy

MIELE TECHNIKA SP Z O OO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

W związku z planowanym uruchomieniem drugiej zmiany produkcyjnej w fabryce Miele w Ksawerowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Nadzór nad zleceniami produkcyjnymi, analiza kosztów i odchyleń
  • Przygotowanie kalkulacji kosztów wytworzenia produktów, analiza zmian kosztów
    na przełomie okresów.
  • Weryfikacja zleceń zakupowych, analiza odchyleń dla cen zakupu
  • Nadzór nad wyceną magazynu części zamiennych, analiza kosztów zużycia części zamiennych
  • Analiza kosztów rodzajowych, prezentacja wyników
  • Zamknięcia miesiąca zgodnie z przyjętymi standardami księgowymi i kontrolingowymi, ze szczególnym uwzględnieniem systemu SAP,
  • Sporządzanie prognoz finansowych i kalkulacji ad hoc
  • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień
  • Współpraca z księgowością i innymi działami wewnątrz organizacji
  • Udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych, weryfikacja księgowań i inne obowiązki z obszaru księgowego

Oczekiwany profil

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, ekonometria, matematyka
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu lub finansów mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel i Power Point
  • Umiejętność syntetycznej i estetycznej prezentacji danych finansowych
  • Znajomość SAP FI/CO mile widziana
  • Rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, gotowość do nauki
  • Proaktywna postawa oraz zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • Systematyczność i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „aplikuj”

Place of work: | Type of employment: | Starting date:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy