Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kontroler Finansowy (M/f)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Młodszy Kontroler Finansowy (m/f)
    Warszawa 31927/001 10 - 12 tys. zł

    Zatrudniona osoba bedzie odpowiedzialna za wsparcie Kontrolera Finansowego Grupy w procesach związanych z zamknięciem miesiąca oraz konsolidacją, a także będzie aktywna w procesie rozbudowy narzędzi raportowych.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej spółki z sektora usług poszukujemy osoby, która dołączy do organizacji na stanowisko Młodszego Kontrolera Finansowego.

    Opis stanowiska

    Optymalizacja i rozwój istniejących narzędzi do raportowania
    Odpowiedzialność za planowanie oraz prognozowanie wyniku finansowego spółki
    Koordynacja procesu zamknięcia miesiąca
    Odpowiedzialność za konsolidację oraz raportowanie wyników firmy dla Grupy
    Szczegółowa analiza odchyleń wyników firmy wraz z wyjaśnieniem i komentarzem
    Aktywny udział w wyznaczaniu strategii Spółki

    Profil kandydata

    Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej organizacji o złożonej strukturze
    Doskonała znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej, w tym rachunku kosztów i analizy finansowej
    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
    Zaawansowana znajomość MS Office, w tym biegle MS Excel i Power Point
    Znajomość MS Access, SQL będzie dodatkowym atutem
    Dokładność, wysokie umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużej ilości danych
    Doświadczenie w tworzeniu i rozwoju narzędzi ds. raportowania i/lub informacyjnych systemów zarządzania
    Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność strategicznego oraz analitycznego myślenia umiejętność

    Oferujemy

    Prywatna opieka zdrowotna oraz karta sportowa
    Dopłaty do kursów zawodowych oraz językowych
    Udział w organizowanych imprezach i wydarzeniach kulturalnych

    "Owocowe środy" :)

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców