Oferta pracy

Młodszy Kontroler Finansowy (m/k)

Imar Service Group sp. z o.o

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy usługowej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

MŁODSZY KONTROLER FINANSOWY (M/K)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola przychodów/kosztów/wyniku operacyjnego oraz analiza KPI,

  • Sprawowanie kontroli finansowo-administracyjnej nad spółkami zagranicznymi z Grupy: współpraca z zewnętrznym biurem księgowym, doradcami podatkowymi, czuwanie nad obiegiem dokumentów w spółkach,

  • Współpraca z audytorem zewnętrznym, biznesem oraz innymi działami wsparcia,

  • Aktywne uczestnictwo w procesie budżetowania,

  • Monitorowanie i kontrola wykonania zatwierdzonego budżetu (wybrane linii kosztów i przychodów),

  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca (m.in. analiza kosztów i przychodów, tworzenie rezerw kosztowych, kontrola należności i zobowiązań),

  • Uczestnictwo w procesie przygotowywania danych do fakturowania dla wybranych terytoriów lub spółek,

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych oraz formułowanie wniosków na wewnętrzne potrzeby firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach finansowych (ekonomia, finanse, zarządzanie),

  • Min. roczne doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu, księgowości lub firmie audytorskiej,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Praktyczna znajomość MS Office, w tym biegła znajomość MS Excel,

  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Samodzielność i świetna organizacja pracy,

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (praca w międzynarodowym środowisku),

  • Znajomość programu Eureka oraz narzędzi BI będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji,

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej grupie kapitałowej.

  • Pracę w młodym, wspierającym zespole,

  • Elastyczne godziny pracy, z możliwością pracy hybrydowej,

  • Opiekę medyczna.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy