Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kontroler Finansowy

  • Piotrowo Pierwsze (pow. kościański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Top Farms – lider w branży rolno - spożywczej – w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy w dziale kontrolingu.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:
Miejsce pracy: Piotrowo Pierwsze (35 km od Poznania)
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań prace w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zaangażowanie w projekty związane z zarządzaniem całym przedsiębiorstwem
  • Stabilne zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i kursy językowe
  • Pracę w zgranym i pełnym energii zespole
  • Narzędzia niezbędne do realizacji nałożonych zadań
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie budżetów i prognoz oraz analiza ich wykonania
  • Przygotowanie i komentarz co miesięcznych raportów wyników
  • Analiza i kontrola kosztów produkcji
  • Analiza rentowności projektów inwestycyjnych
  • Wspieranie poszczególnych działów w zrozumieniu procesów finansowych przedsiębiorstwa
  • Współpraca z działem księgowości i pozostałymi działami operacyjnymi spółki
  • Dostarczanie wiarygodnych informacji niezbędnych do podejmowania decyzji strategicznych spółki
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe, preferowany kierunek finanse/rachunkowość/analiza finansowa lub pokrewny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • Chęć pogłębiania swojej wiedzy i doświadczenia
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Duże zdolności analityczne
  • Samodzielność w działaniu
  • Kreatywność, gotowość do podejmowania wyzwań
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

Aplikacje (CV  i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się