Ta oferta pracy jest nieaktualna od 333 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kontroler Finansowy

  • Piotrowo Pierwsze (pow. kościański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 22.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Top Farms – lider w branży rolno - spożywczej – w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy w dziale kontrolingu.

    Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Piotrowo Pierwsze (35 km od Poznania)
    Oferujemy:
    • Ciekawą, pełną wyzwań prace w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zaangażowanie w projekty związane z zarządzaniem całym przedsiębiorstwem
    • Stabilne zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i kursy językowe
    • Pracę w zgranym i pełnym energii zespole
    • Narzędzia niezbędne do realizacji nałożonych zadań
    Opis stanowiska:
    • Przygotowanie budżetów i prognoz oraz analiza ich wykonania
    • Przygotowanie i komentarz co miesięcznych raportów wyników
    • Analiza i kontrola kosztów produkcji
    • Analiza rentowności projektów inwestycyjnych
    • Wspieranie poszczególnych działów w zrozumieniu procesów finansowych przedsiębiorstwa
    • Współpraca z działem księgowości i pozostałymi działami operacyjnymi spółki
    • Dostarczanie wiarygodnych informacji niezbędnych do podejmowania decyzji strategicznych spółki
    Wymagania:
    • Ukończone studia wyższe, preferowany kierunek finanse/rachunkowość/analiza finansowa lub pokrewny
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
    • Chęć pogłębiania swojej wiedzy i doświadczenia
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • Duże zdolności analityczne
    • Samodzielność w działaniu
    • Kreatywność, gotowość do podejmowania wyzwań
    • Zaawansowana znajomość MS Excel
    • Znajomość języka angielskiego
    • Zaangażowanie i dyspozycyjność

    Aplikacje (CV  i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.