Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kontroler Finansowy

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola kosztów i analiza odchyleń od budżetu,

  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia okresów rozliczeniowych (miesięczne, roczne),

  • Współpraca przy sporządzaniu miesięcznych raportów finansowych,

  • Udział w procesie budżetowania rocznego,

  • Sporządzanie analiz i raportów dla Zarządu i Akcjonariuszy,

  • Kontrola należności,

  • Administrowanie flotą.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku finansowym lub ekonomicznym,

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym – warunek konieczny,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy z dużą liczbą danych,

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, chęć do nauki i rozwoju,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie PZU Zdrowie,

  • Narzędzia pracy: telefon i komputer służbowy,

  • Pakiet opieki medycznej,

  • Dostęp do materiałów branżowych,

  • Umowę o pracę i motywacyjny system wynagradzania.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A.

Spółka Tomma działa na rynku usług medycznych od ponad 29 lat. Prowadząc prywatne pracownie diagnostyki obrazowej TOMMA, oferujemy głównie badania metodą rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie oraz zespół zaangażowanych specjalistów to klucz do dalszego rozwoju. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy już w 38 pracowniach na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy