Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Kontroler Finansowy

DIF Sp. z o.o.O firmie

DIF Sp. z o.o.

ul. Nieszawska 11

Poznań

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, poddostawcą przemysłu motoryzacyjnego. W naszym zakładzie w Poznaniu produkujemy metalowe części do systemów bezpieczeństwa pasażera. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie tygodniowych raportów wskaźników finansowych,
  • monitorowanie zadłużenia klientów
  • analiza stanów magazynowych
  • przygotowywanie miesięcznych raportów wyników fabryki
  • przygotowywanie analiz wyników produkcji, zużycia materiałów
  • kontrola rozliczeń nowych projktów
  • przygotowywanie nowych narzędzi analitycznych dla zarządu

Od wybranej osoby oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • minimum roczne doświadczenie w księgowości firmy produkcyjnej lub w dziale kontrolingu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1),
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • biegła obsługa MS Excel
  • dobra obsługa programów MS Word, MS Outlook, MS Power Point
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP w zakresie produkcji oraz znajomość programu OPTIMA - księgowość
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w organizacji pracy
  • zdolności analityczne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oparciu o umowę o pracę
  • lokalizację w Poznaniu- Osiedle Warszawskie (dogodny dojazd miejską komunikacją)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie ZFŚS na wakacje, podręczniki szkolne, paczki świąteczne, imprezy integracyjne
  • możliwość zdobycia rozwoju zawodowego w branży automotive
CV prosimy składać za pomocą przycisku Aplikuj.
W CV prosimy dopisać kaluzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dif Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dif Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Nieszawskiej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne