Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kontroler Finansowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.
    poszukuje kandydatów na stanowisko
    MŁODSZY KONTROLER FINANSOWY
    Miejsce pracy: Poznań
    nr: 81/2018/Z

    ZADANIA:

    • Raportowanie i analiza głównych KPI dla spółki i poszczególnych pionów
    • Udział w przekazywaniu informacji do księgowań oraz kontrola prawidłowości tych księgowań,
    • Kontrola i akceptacja zamówień zakupu
    • Tworzenie zleceń na fakturowanie i kontrola przychodów
    • Przygotowywanie i kontrola kompletności dokumentacji
    • Współudział w procesie planowania kosztów i przychodów oraz inwestycji,
    • Wsparcie monitorowania odchyleń od budżetu

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe z obszaru Finanse/Rachunkowość/Zarządzanie,
    • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej,
    • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i ustawy o rachunkowości,
    • Umiejętność szybkiej analizy i syntezy informacji,
    • Zaawansowana znajomość Excela,
    • Dobra znajomość języka angielskiego (pisanie i rozumienie tekstów)

    OFERUJEMY:

    • Dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Pakiet świadczeń pracowniczych w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną, a także dofinansowanie do karty Multisport,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom