Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Kontroler Finansowy (program stażowy)

Faurecia Automotive Polska S.A.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie procesów kontrolingu w zakresie sprzedaży, materiałów i kosztów ogólnozakładowych,

  • uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca, prognozowania i budżetowania,

  • dostarczanie analiz i raportów,

  • współpraca z innymi działami – m.in. z księgowością w zakresie optymalizacji procesów księgowania faktur.

Nasze wymagania

  • w trakcie studiów wyższych (preferowane: ekonomiczne lub finanse),

  • język angielski (co najmniej na poziomie komunikatywnym),

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu,

  • biegła obsługa komputera (w szczególności MS Excel),

  • kreatywność, nieszablonowe myślenie, nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • otwartość na pracę zespołową, zmiany i nowe wyzwania,

  • a przede wszystkim zaangażowanie i chęć do nauki, my zapewnimy resztę!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • Premia semestralna

Faurecia Automotive Polska S.A.

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy