Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy kontroler finansowy

"MILAREX" sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Робота для іноземців
    без польської

Artura Grottgera 15

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Głównego kontrolera finansowego w przygotowaniu raportów finansowych, prognoz kosztowych oraz zestawień dla Grupy Milarex

  • Sporządzanie analiz finansowych (logistyki, opakowań, opłat recyklingowych itp.)

  • Kontrolowanie prawidłowej alokacji kosztów

  • Dbanie o poprawność i wysoką jakość danych finansowych

  • Przygotowywanie prognoz sprzedażowych (wg klientów, kategorii, produktów, wag, cen, regionów itp.)

  • Cykliczne aktualizowanie kosztów standardowych w systemie ERP

  • Kontrolowanie warunków płatności dla dostawców i klientów

  • Weryfikacja kosztów tworzonych rezerw finansowych

  • Proponowanie usprawnień mających na celu optymalizację kosztów / wzrost zysków firmy

Nasze wymagania

  • Obsługa MS Excel w stopniu zaawansowanym (tabele przestawne, wykresy itp.)

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Zmysł analityczny, dokładność, skrupulatność

  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów spółki (P&L, EBIDTA etc.)

  • Wykształcenie finansowe

  • Min. 1-2 lata doświadczenia pracy w obszarze finansów (działy finansowe w firmach produkcyjnych, doradztwo finansowe, centra usług wspólnych itp.)

  • Mile widziane również doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

To oferujemy

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w obszarze finansów

  • Pełne wdrożenie do nowej roli i wsparcie przełożonego

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Możliwość wykupienia atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego dla siebie i rodziny

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach

O nas

Milarex - bezpieczne i zrównoważone owoce morza

Milarex to szybko rozwijająca się międzynarodowa firma produkująca owoce morza, która oferuje duży wybór bezpiecznych i zrównoważonych produktów z łososia. Asortyment obejmuje produkty wędzone, świeże i mrożone w różnych formatach.

Firma Milarex rozrosła się, stając się jednym największych przetwórców łososia na świecie i zajmując wiodącą pozycję na wielu rynkach europejskich i światowych. Dążenie do wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktów w połączeniu z wydajnymi metodami przetwórstwa zostało docenione przez klientów i konsumentów na całym świecie. Stało się to możliwe dzięki pasji, wysiłkowi i zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników.