Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Kontroler Finansowy

Luneos Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Luneos Sp. z o.o.

Warszawa

Warszawa

Luneos to pierwsza firma w Polsce oferująca usługi ESCO dla firm energochłonnych, niezależnie od ich wielkości. Inwestujmy własne środki w projekty efektywności energetycznej w firmach i rozliczmy się z klientem w formie abonamentu za usługę, który stanowi tylko część osiągniętych oszczędności. Firma jest partnerem szwajcarskiego funduszu Susi Partners i w chwili obecnej dysponuje środkami wwysokości 40 milionów EURO do zainwestowania w najbliższym czasie. Luneos świadczy usługi Light-As-A-Service: modernizacja oświetlenia w firmach na technologię LED z 7 letnim pakietem serwisowo-gwarancyjnym w formule abonamentowej, oraz PV-As-A-Service, instalacje fotowoltaiczne w abonamentach do 15 lat z pełnym pakietem serwisowym. Za rozwój Luneos odpowiada doświadczona kadra zarządzająca spółkami sektora energetycznego.

Więcej na www.luneos.pl
Młodszy Kontroler FinansowyNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa Wilanów

Opis stanowiska:

  • zarządzanie procesami księgowym;
  • kierowanie obszarem prowizyjnym działu sprzedaży;
  • udział w procesie zamykania okresów sprawozdawczych;
  • udział w budowaniu narzędzi i opracowywaniu procedur kontrolingowych;
  • przygotowywanie rozliczeń transakcji oraz dokumentacji dla funduszu inwestycyjnego;
  • analizy rynku OZE (raporty, wyceny itp.);
  • współpraca z wszystkimi obszarami biznesowymi spółki.

Wymagania:

  • dobra znajomość Excela;
  • studia (min. 3 rok);
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • dbałość o szczegóły, dokładność;
  • języki angielski (poziom min. B2).

Oferujemy:

  • umowa zlecenie / B2B;
  • bezpośredni wpływ na rozwój projektu;
  • dynamiczny wzrost zakresu odpowiedzialności;
  • długoterminową współpracę z określoną ścieżką rozwoju;
  • praca pod nadzorem doświadczonej kadry zarządzającej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Luneos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne