Młodszy Kontroler Finansowy

Lingaro Group Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Lingaro Group Sp. z o.o.

Domaniewska 28

Warszawa

O Lingaro

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT, założoną w 2008r. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w obszarze Data Analytics i Business Intelligence. Naszymi klientami są największe światowe firmy oraz liderzy polskiego rynku.

W tej chwili zatrudniamy już ponad 800 pracowników w lokalizacjach: w Warszawie, Lublinie, Manili na Filipinach i Cincinnati w USA.

Zadania:

  • Kontrola, weryfikacja i uzgadnianie informacji finansowo – księgowych,
  • Przygotowywanie niezbędnych analiz i raportów kontrolingowych,
  • Uczestniczenie w procesach zamknięcia miesiąca,
  • Udział w tworzeniu systemu budżetowania oraz raportowania wyników spółki w ujęciu zarządczym,
  • Wsparcie działów biznesowych w zakresie zarządzania finansami projektów,
  • Bieżąca współpraca z księgowością i zespołem HR,
  • Wprowadzanie danych do systemów kontrolingowych,
  • Dbałość o jakość oraz dostępność informacji zarządczej, wspomagającej procesy decyzyjne,
  • Czynny udział w tworzeniu narzędzi kontrolingowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia lub pokrewne),
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze rachunkowości zarządczej / kontrolingu (warunek konieczny),
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, dokładność, dociekliwość,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania
    i odpowiedzialność,
  • Komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, inicjatywa i chęć samodzielnego działania.

OFERUJEMY

  • Rozwój w Finansach
  • Pracę z fantastycznymi ludźmi
    w niekorporacyjnej atmosferze
  • Współtworzenie fajnej firmy
  • Wyjścia integracyjne z zespołem

BENEFITY

  • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed)
  • Elastyczne godziny pracy/możliwość pracy zdalnej
  • Niekorporacyjna atmosfera
  • Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B)

Miejsce pracy: Warszawa

Przesyłając aplikację i naciskając przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub Wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Lingaro Group danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych (zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, takie jak: zdjęcie, zainteresowania i inne). Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna. Możesz ją wycofać w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy