Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Kontroler Finansowy

BIGRAM S.A.O firmie

9 000‐10 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dla znanej spółki medialnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: SA/KF/0920

Zakres zadań:

• udział w procesach budżetowania i prognozowania wyników finansowych firmy na potrzeby zarządu,
• analiza płynności finansowej organizacji oraz bieżący monitoring realizacji postawionych celów i pojawiających się odchyleń,
• analiza kosztów i procesów funkcjonujących w spółce,
• przygotowywanie i wdrożenie odpowiednich rekomendacji oraz wsparcie w udoskonalaniu i optymalizacji procesów finansowych,
• udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
• sporządzanie raportów zarządczych oraz analiz ad hoc,
• współpraca z działem księgowości.

Nasz klient oferuje:

• wynagrodzenie: ok 9.000-10.000 PLN brutto,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
• możliwość zdobywania nowych, ciekawych doświadczeń zawodowych,
• rozwój merytoryczny i zdobywanie nowych kompetencji,
• realny wpływ na kształtowanie pracy działu kontrolingu.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka/Kontrolera Finansowego,
• wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki związane z finansami),
• umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
• umiejętność współpracy z klientami wewnętrznymi na wszystkich poziomach organizacji,
• zaawansowana znajomość programu MS Excel.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne