Oferta pracy

Młodszy Kontroler Finansowy

Wydawnictwo Naukowe PWNO firmie

Wydawnictwo Naukowe PWN

Daimlera 2

Warszawa

Wydawnictwo Naukowe PWN realizuje misję rzetelnego i wiarygodnego dostawcy treści naukowych i innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, z których nasi Klienci będą korzystać przez całe życie. Każdego roku nakładem PWN ukazuje się ponad 200 tytułów, w tym publikacje książkowe, e-booki, aplikacje mobilne oraz produkty multimedialne. PWN konsekwentnie umacnia oraz rozszerza swoją działalność dostawcy usług wydawniczych, szkoleniowych i konferencyjnych. Stawiamy na rozwój technologii i różnorodność produktów. Przykładami są pierwsza w Polsce wirtualna czytelnia książek dla klientów instytucjonalnych – IBUK Libra oraz intensywne kursy programistyczne prowadzone przez Reaktor PWN.

Obecnie poszukujemy najlepszego Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osoby dokładnej i rzetelnej, dobrze zorganizowanego specjalisty z umiejętnościami analitycznymi.

Jakie będą Twoje zadania:

  • Sporządzanie analiz finansowych oraz cyklicznych raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Koordynacja i udział w procesie raportowania zarządczego, w tym zamknięcie miesiąca, roku.
  • Raportowanie danych dla potrzeb spółek z Grupy.
  • Rozwój struktur i narzędzi do raportowania i analizowania danych.
  • Budżetowanie oraz analiza odchyleń.
  • Przygotowywanie prognoz finansowych.
  • Akceptacja dokumentów kosztowych.
  • Współpraca z innymi działami biznesowymi w comiesięcznym uzgadnianiu i wyjaśnianiu rozbieżności pomiędzy budżetem a zaksięgowanymi danymi rzeczywistymi (przychody i koszty, poziom rezerw itp.).
  • Wyjaśnianie rozbieżności, monitorowanie poziomu kosztów.
  • Współpraca z działem prawnym.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w kontrolingu bądź audycie.
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: finanse, rachunkowość).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, biegła znajomość MS Excel.
  • Mile widziana znajomość SQL.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Inicjatywa w działaniu.
  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

W zamian za Twoje zaangażowanie, oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania i posiadanego doświadczenia.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów oraz realny wpływ na funkcjonowanie organizacji.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych i świadczeń socjalnych – bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart sportowych, zniżka na zakupy z naszej oferty, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne…

Zainteresowani? Aplikujcie

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą poufność.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne