Oferta pracy

Kompania Piwowarska

Młodszy Kontroler Finansowy

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Emilii Plater 53, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 01 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Emilii Plater 53

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielność w inicjowaniu działań i aktywny udział w projektach sprzedażowych w roli partnera i doradcy dla biznesu.

  • Codzienne wsparcie menedżerów z działu marketingu w podejmowaniu decyzji biznesowych i identyfikacji ryzyk biznesowych.

  • Wsparcie w poprawie efektywności działań w kanale sprzedaży.

  • Przygotowywanie analiz i omawianie wyników finansowych.

  • Codzienna współpraca z menedżerami w opracowywaniu budżetów i planów finansowych oraz ich aktywne monitorowanie.

  • Praca nad poprawą marżowości naszych produktów.

  • Wsparcie partnerów biznesowych w lepszym rozumieniu strony finansowej projektów.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najchętniej w FMCG)

  • Inicjatywę w działaniu i we wdrażaniu zmian

  • Umiejętność analizy na wysokim poziomie

  • Doskonałe umiejętności komunikowania się i pracy w zespołach multifunkcyjnych

  • Płynną znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie arkuszy Excel

  • CIMA / ACCA będzie dodatkową zaletą

To oferujemy

  • Ambitną i rozwojową pracę u lidera FMCG w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • Szeroki zakres kafeterii benefitów

  • Ubezpieczenia na życie oraz program inwestycyjny

  • Deputat piwny

KOMPANIA PIWOWARSKA SKUPIA TRZY BROWARY O WIELOLETNIEJ HISTORII: TYSKIE BROWARY KSIĄŻĘCE (ROK ZAŁOŻENIA - 1629), BROWAR DOJLIDY W BIAŁYMSTOKU (1768) I LECH BROWARY WIELKOPOLSKI W POZNANIU (1895). TO W NICH WARZYMY NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE PRZEZ POLAKÓW PIWA, MIĘDZY INNYMI: ŻUBRA, TYSKIE, LECHA, DĘBOWE, REDD'SA ORAZ KOLEKCJĘ SPECJALNOŚCI KSIĄŻĘCEGO. SPRAWDZONE RECEPTURY, NATURALNE SKŁADNIKI, NIESKAZITELNA CZYSTOŚĆ W NASZYCH BROWARACH A PRZEDE WSZYSTKIM UMIEJĘTNOŚCI DOŚWIADCZONYCH PIWOWARÓW - TO WSZYSTKO SPRAWIA, ŻE WARZONE PRZEZ NAS PIWA SĄ CENIONE W POLSCE I ZA GRANICĄ. JAKO FIRMA ODPOWIEDZIALNA SPOŁECZNIE TROSZCZYMY SIĘ O LUDZI I ŚRODOWISKO WOKÓŁ NAS. REALIZUJĄC STRATEGIĘ „POSTAW NA PIWO” PROMUJEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ I UMIARKOWANIE W SPOŻYWANIU ALKOHOLU, SZKOLIMY SPRZEDAWCÓW, OSZCZĘDZAMY WODĘ I ENERGIĘ, WSPIERAMY ROZWÓJ NASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH I ANGAŻUJEMY SIĘ W WOLONTARIAT. MAMY ZASZCZYT BYĆ SPONSOREM WIELU LOKALNYCH KLUBÓW SPORTOWYCH, WSPIERAJĄC DYSCYPLINY TAKIE, JAK PIŁKA NOŻNA, PIŁKA RĘCZNA, HOKEJ CZY ŻUŻEL.

Przewiń do profilu firmy