Oferta pracy

Młodszy Kontroler Finansowy

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Żwirki i Wigury 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie analityczne i raportowe działów sprzedaży.

  • Udział w comiesięcznym zamknięciu i przygotowanie sprawozdań zarządczych.

  • Udział w opracowywaniu i rewizjach planów i prognoz finansowych grupy.

  • Nadzór nad budżetem przychodowym grupy.

  • Udział w utrzymaniu planu kont i w kalkulacji premii działów handlowych.

  • Udział w utrzymaniu hurtowni danych.

  • Tworzenie raportów ad hoc.

Nasze wymagania

  • 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Podstawowa wiedza w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstwa.

  • Bardzo dobra znajomość Excel.

  • Wysokie zdolności analityczne.

  • Inicjatywa, dokładność, zaangażowanie.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi Business Intelligence.

  • Doświadczenie w branży mediowej będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Przewiń do profilu firmy