Oferta pracy

Młodszy Kontroler Finansowy

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Seweryna Goszczyńskiego 1, Warszawa, Pory 78, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Analityczne wsparcie partnerów biznesowych przy podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych.

  • Przygotowywanie raportów i analiz operacyjno-finansowych.

  • Udział w przygotowywaniu budżetów i prognoz oraz analiza ich wykonania.

  • Analizowanie oraz monitoring bieżących i okresowych wyników branży szpitalnej.

  • Udział w procesie zamykania okresów sprawozdawczych.

  • Rozwój narzędzi raportowych i kontrolingowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse.

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w Dziale Kontrolingu.

  • Bardzo dobra znajomość komputera MS Office, w tym biegła MS Excel.

  • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność skutecznej pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi