Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kontroler Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    (Młodszy) Kontroler Finansowy
    Warszawa 32179/001 10 - 12 tys. zł

    Jest to stanowisko w spółce giełdowej, która jest po restrukturyzacji. Przyszły (Młodszy) Kontroler Finansowy będzie wspierał Dyrektora Kontrolingu w budowie raportingu oraz procesów kontrolingowych od zera. Jest to rola wymagająca asertywności, nastawienia na cel, dużej determinacji, wychodzenia ze strefy komfortu i umiejętności "wzięcia spraw w swoje ręce".

    Osoba na tym stanowisku docelowo ma zostać Szefem działu Kontrolingu.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest spółka akcyjna notowana na giełdzie.

    Opis stanowiska

    • Aktywne uczestnictwo w budowie działu kontrolingu
    • Budowanie raportów i procesów od zera
    • Opracowanie profesjonalnego systemu raportingu cyklicznego na potrzeby segmentów działalności i spółek zależnych
    • Opracowanie i również możliwość prowadzenia w przyszłości "business review"
    • Aktywny kontakt z biznesem w celu zrozumienia mechanizmów finansowych kierujących każdym z segmentów firmy i opracowania zestawu wskaźników monitorujących efektywność biznesową
    • Aktywne pilnowanie kosztów, przychodów budżetowych i reagowanie na odchylenia, proponowanie rozwiązań i inicjatyw optymalizacyjnych
    • Planowanie strategiczne, roczne i krótkookresowe (przygotowywanie prezentacji, formatek)
    • Ocena nowych przedsięwzięć inwestycyjnych
    • Weryfikacja i zarządzanie planem kont i MPKami
    • Uczestnictwo i opracowywanie inicjatyw optymalizacyjnych

    Profil kandydata

    • 2-5 lat doświadczenia w pracy w dziale kontrolingu / raportowania / analiz finansowych
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse i rachunkowość)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, Power Point
    • Samodzielność i determinacja w osiąganiu celów
    • Świadomość pracy w dynamicznym środowisku, bez procesów i w stresie
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy
    • Chęć i umiejętność brania "spraw w swoje ręce"
    • Umiejętność krytycznego analizowania danych, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
    • Odpowiedzialność i dokładność

    Oferujemy

    Nasz Klient oferuje pracę w dynamicznym środowisku, rynkowe wynagrodzenie oraz rozwój zawodowy w kierunku Szefa Kontrolingu spółki giełdowej.

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców