Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Kontroler Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 32298/001

    W związku ze zmianami w strukturze działu finansowego poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Kontrolera Finansowego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie Kierownika Finansów we wszystkich zadaniach z obszaru kontrolingu finansowego oraz analizy biznesowej. Z uwagi na specyfikę biznesu spółki wyjątkowo istotna jest współpraca z działami sprzedaży oraz marketingu. Umowa o pracę na czas określony ok. 12-18 miesięcy.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG.

    Opis stanowiska

    • Miesięczne raportowanie wyników spółki
    • Udział w przygotowaniu budżetu rocznego oraz prognoz wyników
    • Kontrola nad odchyleniami kosztów i przychodów
    • Analityczne wsparcie dla podejmowanych decyzji biznesowych (sprzedaż, marketing)
    • Kontrola danych w systemie finansowym
    • Analiza należności spółki, kontrola limitów kredytowych
    • Przygotowanie danych dla audytu wewnętrznego i zewnętrznego

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
    • Min. 1-2 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu lub audytu finansowego
    • Umiejętność analizy danych w MS Excel - bardzo dobra znajomość tabel przestawnych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Doświadczenie w branży FMCG oraz pracy na systemach ERP będą dodatkowym atutem
    • Wysokie umiejętności interpersonalne, otwartość i chęć do nauki

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prywatna opieka medyczna
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość bliskiej współpracy z biznesem
    • Rodzinna, przyjazna atmosfera pracy
    • Biuro zlokalizowane niedaleko Centrum Warszawy
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców