Młodszy kontroler finansowy

KRKA-POLSKA Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Równoległa 5

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w przygotowywaniu budżetów i estymacji wyniku finansowego

  • efektywna kontrola wydatków, analiza realizacji i odchyleń budżetów

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca , kalkulacja przychodów z tytułu świadczonych usług oraz kalkulacja rezerw

  • przygotowywanie raportów oraz analiz biznesowych i rekomendacji wspierających procesy decyzyjne

  • współpraca z Dyrektorem Finansowym, Kontrolerem Finansowym i działem księgowym

  • współpraca w projektach dotyczących dostosowywania się do wymogów prawa podatkowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku: finanse, rachunkowość lub ekonomia

  • minimum 3 letnie doświadczenie z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz kontroli kosztów

  • znajomości oraz doświadczenia w pracy według UOR i MSR

  • doświadczenie w planowaniu budżetowym i raportowaniu

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • wysokie umiejętności analityczne, dokładność, skrupulatność, zaangażowanie

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność i nastawienie na osiąganie rezultatów

Mile widziane

  • znajomość programu SAP

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie