Oferta pracy

Młodszy Kontroler Finansowy z językiem francuskim

EPCM Executive SearchO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Międzynarodowy developer specjalizujący się budowie osiedli mieszkaniowych poszukuje na stanowisko Młodszego Kontrolera Finansowego. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie działu kontrolingu w codziennych zadaniach. Firma gwarantuje stabilne zatrudnienie, bogaty pakiet benefitów oraz pracę w przyjaznej atmosferze.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kont bankowych w spółkach zależnych
  • Udział w przygotowywaniu budżetów inwestycji deweloperskich
  • Zarządzanie cash-flow spółek zależnych
  • Weryfikacja poprawności otrzymywanych faktur i ich księgowanie
  • Przygotowywanie analiz finansowych
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby spółki

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży budowlanej i/lub nieruchomości
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoka etyka pracy, zaangażowanie i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole i pracy samodzielnej
  • Kultura osobista i biznesowa

Oferta

  • Praca w zgranym zespole
  • Umowę o Pracę  poprzedzona 3- miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie oraz realne perspektywy rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne