Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy kontroler finansowy

"GARTENLAND - POLSKA" sp. z o.o.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w procesie budżetowania kosztów zakładu, analiza realizacji budżetu w trakcie roku

  • Opracowywanie danych na potrzeby miesięcznych prognoz dla zakładu w oparciu o aktualny plan produkcji

  • Planowanie i prowadzenie wydatków inwestycyjnych zakładu

  • Nadzór nad środkami trwałymi

  • Sporządzanie prognoz, raportów i analiz finansowych

  • Przygotowywanie, analizowanie sprawozdań dotyczących zarządzania zakładem i kluczowych wskaźników efektywności

  • Udział w przygotowywaniu sprawozdania finansowego oraz danych dla audytorów zewnętrznych i wewnętrznych

  • Nadzór i udział w procesie inwentaryzacji

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy i kierownictwem

  • Opracowywanie raportów dodatkowych na potrzeby zakładu oraz zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki finansowe

  • Minimum roczne doświadczenia w kontroli produkcji, działaniach księgowych, w szczególności odnoszących się do produkcji oraz kontroli, sprawozdawczości, planowania i budżetowania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym w mowie i piśmie(B2)

  • Podstawowa wiedza z zakresu kontroli wewnętrznej

  • Wysoki poziom umiejętności matematyczno-analitycznych

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office w szczególności MS Excel

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Zniżki pracownicze na produkty firmy.

O nas

Gartenland Polska Sp. z.o.o. jest liderem w branży szkółkarsko-ogrodniczej, jesteśmy dostawcą wysokiej jakości materiału szkółkarskiego, dedykowanego zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów . Przedsiębiorstwo zajmuje się uprawą i sprzedażą drzew, krzewów owocowych i ozdobnych. Współpracujemy ze starannie wyselekcjonowanymi polskimi gospodarstwami szkółkarskimi. Cechą szczególną naszych produktów jest wysoka jakość, doceniana przez odbiorców zarówno polskich jak i zagranicznych oraz wiodące sieci handlowe. Niezwykle dynamiczny rozwój, generuje potrzebę rozbudowy struktury firmy.