Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy kontroler jakości

Wandlee

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i aktualizowanie bazy wiedzy klientów firmy

  • czuwanie nad jakością dostarczanych rozwiązań - sprawne wychwytywanie błędów

  • bliska współpraca z kierownikami projektów i zespołem IT

  • bliska współpraca z działami sprzedaży

  • tworzenie prostych kilkuzdaniowych tekstów dla klientów

Nasze wymagania

  • skrupulatność

  • sumienność

  • umiejętność szukania rozwiązań

  • proaktywność

  • znajomość pakietu Office

  • otwartość na nowe technologię (nie musisz nic umieć, ale musisz chcieć się/nie bać się nauczyć)

  • znajomość poprawnej pisowni w języku polskim, poprawne stosowanie zasad ortograficznych i gramatycznych

  • umiejętność komunikacji z klientem (jeśli pojawi się taka potrzeba, a pojawia się rzadko)

To oferujemy

  • 100% pracy zdalnej, z możliwością przyjścia do biura w każdym czasie

  • elastyczne godziny pracy

  • zatrudnienie na podstawie UZ / UOP

  • prywatną opiekę medyczną

  • młody zespół i naprawdę przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Nie jesteś w stanie pracować stacjonarnie? Nie masz 160h dla pracodawcy?

Nie szkodzi - oferujemy Ci w pełni elastyczne i zdalne stanowisko, które nie wymaga żadnego doświadczenia. Możesz spokojnie pogodzić studia czy częściową opiekę nad dzieckiem z pracą w Wandlee! Najważniejsze są dla nas indywidualne predyspozycje, które opisujemy poniżej. Dołącz do Wandlee! :)

Wandlee

Jesteśmy ekspertami od pierwszej pomocy w automatyzacji komunikacji.

Z klientami w imieniu marek. Z pracownikami w imieniu managerów i zarządów firm. Z kandydatami w imieniu rekruterów.

Przewiń do profilu firmy